Revoltohet i riu në Korçë /Fyen 28-vjeçaren ,kalimtarët dhe godet makinat e parkuara…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin J. S., 27 vjeç, banues në Korçë, pasi në lagjen nr. 5, ka fyer një 28-vjeçare dhe kalimtarë të tjerë në rrugë,

si dhe ka goditur me duar dhe shkelma, automjetet e parkuara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: