4 muaj larg familjes/ Beniada Nishani merr vendimin e papritur: “Largohet nga Shqipëria…

Beniada ka vendosur të largohet nga Shqipëria. Lajmin e ka bërë të ditur vetë modelja duke treguar se do të rikthehet në Itali për disa ditë. Beniada ka qëndruar 4 muaj larg familjes, prandaj ajo ka vendosur të rikthehet në Itali për të vizituar familjen e saj e me siguri për të bërë pushimet së bashku. “Edhe pak do nisem për Ravenna, më në fund. 4 muaj pa takuar familjen time”, shkruan modelja teksa njofton se do të rikthehet prapë….

Modelja Beniada Nishani ishte një nga finalistet e ‘BBV’ dhe një nga personazhet më të dashura për publikun. Pas mbarimit të kësaj eksperience ajo ka vazhduar karrierën e saj, por tani me një vëmendje më të madhe.

Advertisement