”Koha kur bënim një foto dhe lumturoheshim”/ Moderatorja e njohur tregon stilin e para 20 viteve dhe …

Ne Xhemin e kemi njohur si velinën e “Fiks Fare”, ku na ra në sy bukuria e saj. Më pas iu besuan shumë programe në Top-Channel si “E Diell”, “Portokalli”, etj dhe ajo është sot një nga moderatoret më të afirmuara në Shqipëri, veç të tjerash Xhemi Shehu ka qenë prej vitesh edhe imazh i Digitalb. Por sot Xhemi është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto të 20 viteve më parë, ajo që vëmë re është se moderatorja nuk ka ndryshuar aspak, përveç ngjyrës së saj të flokëve. Sot ajo është mami i dy djemve, Martinit dhe Gabrielit dhe rikthimin e saj të fundit në Top-Channel ajo e bëri nëpërmjet programit “Qesh mirë kush qesh i fundit”.

Advertisement