‘Nuse në Shkodër’/ Gratë e fasonerisë “çmenden” për të bërë foto me Kiarën(Video)

Çifti më i famshëm dhe në qendër të vëmendjes ka shkuar në Shkodër. Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto dhe video ku moderatorja Kiara Tito shfaqet në një fasoneri në Shkodër, ndërsa të gjitha gratë dëshirojnë që të bëjnë foto me të. Ndërkohë, Luizi ka postuar në InstaStory një foto me disa fëmijë të vegjël, ku shfaqet në një shkollë dhe krahas fotos shkruan:

“Me çapaçulat Ju dua fort”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: