600 motoristë nga bota mblidhen në Korçë, festë në sheshin e qytetit(Foto)

“Riders Legend Korça” ka bërë bashkë mbi 600 motoristë nga vende të ndryshme të botës, duke sjellë në juglindje zhurmat karakteristike të dyrrotakëve, muzikën rock dhe festë në sheshin kryesor të qytetit.

600 motoristë nga e gjithë bota morën pjesë në “Korça Moto Festival” duke krijuar një super atmosferë, të gërshetuar jashtëzakonisht mirë edhe me mikpritjen e traditën e mirënjohur korçare”- shkruan Edi Rama

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: