Dua Lipa i tregon botës se është Shqiptare dhe se është kthyer ‘në shtëpi’ …poston fotot nga Ksamili….

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ndodhet në Shqipëri për pushime. Nga fotot e publikuara në “Instagram” duket se ylli i muzikës është duke shijuar bukurinë natyrore të vendit, në një nga plazhet e jugut.

Shtëpi’, ka shkruar këngëtarja e famshme bashkangjitur me flamurin shqiptar.

Në pozat në fjalë, Dua Lipa shfaqet e veshur me një fustan të zi me rripa të bardhë. Miliona fansat e saj i kanë pëlqyer menjëherë këto imazhe.

Ndërkohë të shumtë janë fansat shqiptarë që i kanë komentuar se ndihen të lumtur që ajo ndodhet këtu, dhe i kanë uruar të kalojë një kohë sa më të mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: