“Më mirë këtu apo atje? Dua Lipa pushime në jugun e Shqipërisë, publikon videon duke kënduar shqip…

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka zgjedhur sërish bregdetin shqiptar si destinacionin e saj të preferuar për të shijuar pushimet këtë verë. Ishte vetë artistja e cila publikoi disa foto në Instagram, ndërsa krahas tyre shkruante: “Në shtëpi, Shqipëri”. E së fundmi, ajo ka ndarë sërish për disa momente nga pushimet për 88.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram, ku duket se po kalon një kohë goxha të mirë.

Në mes të fotove ku shfaqet në plazh e veshur me bikini të cilat i tregonin format e saj perfekte trupore, Dua ndau dhe një video ku shfaqet së bashku me bashku me familjen duke u argëtuar, teksa kërcenim me njëri tjetrin dhe këndonin këngën hit “Semafori” të Mc Kreshës dhe Lyrical Son.

Madje krahas postimit, ylli kishte vendosur dhe mbishkrimin në gjuhën shqipe:

“Më mirë këtu apo atje?”

“Më mirë këtu apo atje?”


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: