‘Te Shkodra e Luit’/ Kiara Tito dhe Luiz Ejlli pozojnë të lumtur(Foto)

Ata nuk ka dyshim se momentalisht janë një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare. Bëhet fjalë për Luiz Ejllin dhe Kiara Titon, të cilën nisën romancën e tyre të dashurisë gjatë kohës sa ishte në Big Brother VIP Albania 2. Përkundër sfidave që kaluan, ata tani po vazdojnë të jenë të lumtur, e në çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Ka qenë së fundmi prezantuesja e njohur që ka shpërndarë një fotografi përkrah fituesit të Big Brother.

Te Shkodra e Luit”, ka shkruar ajo.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: