Megi Pojani mahnit fansat me pozat hot nga jahti(Video)

Moderatorja dhe modelja e njohur shqiptare, Megi Pojani, vazhdon të jetë një nga emrat më të diskutuar në rrjete sociale. Ajo shpesh merr vëmendje me postimet që publikon, ndonëse vjen në shumë raste provokuese. E tillë është shfaqur edhe në disa poza të reja nga një jaht, ku po shijon pushimet me familjen.

Moderatorja ka vënë në pah linjat e bujshme trupore në një koleksion me bikini të zeza.

Veç kësaj, zeshkania ka publikuar edhe një tjetër video, në të cilën provokon me lëvizjet trupore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: