Megi Pojani “merr” bomberin Pogradecar të kombëtares ,në pushime me familjen…

Aktorja Megi Pojani, ndodhet këto ditë në pushime me familjen e saj. Të shumta kanë qenë postimet në rrjetet sociale, nga Megi, por edhe nga motrat e saj që janë bërë gjithashtu “hit” në Instagram. Motra e madhe e Megit, ka publikuar mbrëmjen e djeshme disa InstaStory, ku ajo që bie në sy është Megi, duke ndjekur ndeshje futbolli.

Me gjasë, Megi edhe nga pushimet nuk ka humbur ndeshjen e partnerit të saj Endri Çekiçi. Ky i fundit luan me skuadrën e “Konyaspor”.

Ajo shpesh merr vëmendje me postimet që publikon, ndonëse vjen në shumë raste provokuese. E tillë është shfaqur edhe në disa poza të reja nga një jaht, ku po shijon pushimet me familjen.

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi përfliten prej muajsh si çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: