Lene nam turistët Italiane /Largohen pa paguar në restorant, momenti kur vrapojnë fshehurazi…

Restorant “Guva”, ndër më të frekuantuarit në zonën e Mangalemit prej të huajve që vizitojnë qytetin e “një mbi një dritareve”, ka zgjedhur të shprehë indinjatën për disa turistë italianë që janë larguar pa paguar faturën e tyre, duke publikuar pamjet e amerave të sigurisë.

Në videot që po qarkullojnë në rrjetet sociale, 4 turistët italianë shihen duke zbritur me nxitim shkallët e brendshme të lokalit dhe pasi arrijnë te dera e jashtme ia mbathin nga sytë lkëmbët.

Pronarët e restorantit e kanë marrë me qetësi situatën, duke u shprehur me ironi në postimin e tyre dhe për më tepër duke u uruar pushime të mbara.

Stafi ynë i uron këtyre “zotërinjve” italianë pushime të mbara dhe me lekët e PAPAGUARA në restorantin tonë bëjnë diçka të mirë!!!“, shkruhet aty.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: