Oficerja e policisë qëllon për vdekje 36-vjeçarin: “Mendova se kishte thikë…

Një oficere policie në Denver qëlloi për vdekje një burrë që ajo mendonte se ishte i armatosur me thikë kur ai u hodh drejt saj, por ai në fakt mbante vetëm një shënues të zi, thanë hetuesit të hënën. Pamjet e kamerave të trupit treguan të dyshuarin, Brandon Cole, 36 vjeç, duke ngritur shënuesin në nivelin e gjoksit ndërsa sulmonte oficeren natën e 5 gushtit.

Oficerja, emri i të cilës nuk është bërë i ditur, qëlloi dy herë Cole

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: