Ballist Morina vizitë në familjen e heroit Afrim Bunjaku ,iu dhuron fanellën e Jasir Asanit(Foto)

Ballist Morina mbahet mend nga të gjithë për ngritjen e dronit në Beograd në vitin 2014, gjatë ndeshjes mes Shqipërisë dhe Serbisë. Morina së fundmi ka qenë në stadiumin “Air Albania”, ku sulmuesi kuqezi, Jasir Asani i dha bluzën pas atij suksesi 3-0 ndaj Çekisë.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Morina tregon se ka vizituar familjen e heroit të kombit, Afrim Bunjaku, duke u dhënë atyre fanellën.

Postimi:

Vizitë familjes së heroit t’kombit,Afrim Bunjaku.
Faleminderit Jasir Asani për kët orvajtje t’përbashkët, je kampion n’fushë t’blertë dhe jashtë saj.

Kombëtarja shqiptare e futbollit djersitë fanellen e saj për gjithë kombin.
Rroftë shpirti i shqiptarit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: