E fundit/ Tërmet në Greqi, ja ku ishte epiqendra…

Një tërmet me magnitudë 4.5 Rihter ka goditur Greqinë jugore. Epiqendra ishte 2 kilometra në jug-jugperëndim të qytetit Didyma .Thellësia fokale ishte 64.9 kilometra.

Fatmirësisht deri më tani nuk ka raportime për të lënduar dhe dëme materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: