Spartak Ngjela ia plas moderatores në emision :”Buzët i ka bërë si afrikane, nuk e dimë si i ka origjinale…

Avokati Spartak Ngjela shpesh befason me deklaratat e tij.Së fundmi avokati, i ftuar në rubrikën “Trotuar” në e Diell ai ka komentuar buzët e ish-konkurrentes së Përputhen Ana Kauri.

Ngjela: Është problemi se nuk ia dimë si i ka buzët e saj origjinale. I ka bërë si afrikane. Unë nuk e di. E bukur është, por është miksturë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: