U takuan në fshehtësi/ Përjashtohen nga “Përputhen” Edi dhe Ada (FOTO)

Një takim i zhvilluar jashtë studios së Përputhen ka bërë që dyshja e famshme Ada Edi të përjashtohen nga programi i dashurisë. Ata janë fotografuar duke pirë kafe sëbashku teksa Ada ka qenë e maskuar me një kapuç për të mos u njohur. Fansat e kanë diktuar dhe fotot kanë qarkulluar shpejt në rrjet. Ky rast shënon herën e dytë që ata thyejnë rregullat për t’u takuar jashtë kamerave. Produksioni e ka quajtur të patolerueshme diçka të tillë dhe i a përjashtuar të dy. Ata u ftuan që të thonin versionin e tyre në studio, por asnjëri nuk ishte prezent pasi refuzuan të shkonin. Çifti i kishte shprehur pëlqimin njëri-tjetrit në studio dhe ishin një prej më të pëlqyerve nga publiku.