Spaho sulmon Bashën: “Ka 8 vjet që mban peng PD-në”

Deputeti i PD-së Edmond Spaho ka vazhduar kritikat ndaj Lulzim Bashës. Në një postim në rrjetet sociale, Spaho shprehet se Basha ka tetë vjet që mban peng PD-në dhe Shqipërinë.

Postimi i Edmond Spahos :

Ka 8 vjet qe mban peng PD, Opoziten dhe Shqiperine, na la edhe 4 vite te tjera ne opozite ne 25 Prill dhe ka guxim te thote qe askush nuk mund ta marre peng Shqiperine.T huaj pastaj qe nuk kane te drejte kembet te ngrihen e ti bjene kokes!!!