Zihen në parlament e pajtohen tek berberi…Braçe dhe Salianji shkojnë të qethen ‘bashkë’ (FOTO)

Ditën e djeshme, dy deputetët, Ervin Salianji dhe Erion Braçe për pak sa nuk u përplasën fizikisht në Parlament. Ata shkuan përballë njëri tjetrit dhe po të mos ishte garda, të paktën në dukje, do të kishte ndodhur një sherr i madh…Pas sherrit, dy deputetët kanë shkuar të qethen tek i njëjti berber. Fotot janë publikuar nga ky i fundit, i cili shton se tek ai nuk zihen ndonjëherë