‘Korçari lë nam’/ Vendos në bulevard banderolen: “Të dua si Luizi Kiarën…

Big Brother Vip Albania është programi më i ndjekur për momentin, ku personazhi kryesor mbetet padiskutim këngëtari Luiz Ejli, për të cilin pak kohe me pare pati edhe një tubim mbështetës nga fansat përreth shtëpisë ku qëndrojnë konkurrentët. Mes personazheve që kanë shfaqur mbështetje është edhe nje Korçar qe i dedikon te dashurës, banderolen vetem 20m larg emblemës ‘Bulevard Republika’

“Të dua si Luizi Kiarën❤️


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: