Skenderbeu ‘ndez motorët’ ,neser në kërkim të marrjes së kreut(Foto)

Skenderbeu ka mbyllur sot përgatitjet intesive për takimin e së shtunës në kuadër të javës se 17-të! Nen drejtimin e Gozdenovic dhe Liçit ,futbollistet kane zhvilluar stervitjen e zakonshme diten e sotme nderkohe qe ata do te zbresin ne fushe ne takimin e së shtunes në kampionat ndaj Luzit qe drejtohet nga Korçari Bledi Kadiu.

Ndersa kerkohet perqendrim per te realizuar objektivin ngjitjen ne kategorine superiore.


𝗞𝗙 𝗦𝗸𝗲𝗻𝗱𝗲𝗿𝗯𝗲𝘂 – Luzi

🏟 Stadiumi “Skënderbeu”
Të Shtunë, 13:00

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: