Fatos Nano vjen në Tiranë/ Ja si duket sot ish-kryeministri…

Hipotezat për rikthimin e tij në politikë duket se nuk do rreshtin asnjëherë, e për më tepër në periudhë zgjedhjesh si kjo që po lemë pas. Po flasim për Fatos Nanos i cili pre vitesh është larguar nga politika e gjithashtu edhe nga daljet televizive. Për herë të fundit foto të ish-kryetarit të Partisë Socialiste qarkulluan në festën e 70-vjetorit të tij të lindjes.

Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij, Xhoana Nano prej vitesh jetojnë jashtë shtetit, ndonëse Shqipëria mbetet destinacioni i tyre kryesor. Kështu duket sot Fatos Nano, i cili ka pozuar kra një ndër kuzhinjerëve të njohur të Tiranës.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: