E rëndë në Kolonjë/ Kishte humbur kontaktet me familjen, gjendet e pajetë 49-vjeçarja…

Gjendet në Gozhdarazhdë të Kolonjë një trup i pajetë. Dyshohet se bëhet fjalë për 49-vjeçaren Mimoza Kristo që kishte humbur kontaktet me familjen. Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e plota, pasi nuk dihet nga se i është shkaktuar vdekja.

49-vjeçarja ka humbur kontakt që më 20 prill, ndërsa familjaret kanë deklaruar se ka probleme të shëndetit mendor.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: