Luiz Ejlli zbulon me kë do të ketë bashkëpunimin e radhës…

Pas fitores së “BBVIP” Luiz Ejlli duket se i është përkushtuar totalisht karrierës muzikore (përvec asaj në kinematografi), teksa e kemi parë të publikojë projekte të reja dhe të angazhuar me koncerte, jo vetëm në Shqipëri. E duket se këngëtari ka gati bashkëpunimin e radhës, me një prej emrave më të mëdhenj të muzikës shqiptare. Po flasim për Getoar Selimin, për të cilin Luizi është shprehur se “e ka adhuruar gjithë jetën”

dhe që jo vetëm ja ka kënduar këngët gjatë qëndrimin në shtëpinë e “BBVIP”, po vazhdon i performon edhe në eventet e tanishme ku merr pjesë…

Në një prej koncerteve të fundit, Luizi konfirmoi:

“Bashkëpunimi im i parë do jetë me dikë që e kam adhuruar gjithë jetën, me Getoarin. Keni për tu kënaqur, kam dalë pak si i fortë.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: