Egli Tako shfaqet e ënjtur, frikëson ndjekësit: “Kam kafshuar veten(Fotolajm)

Egli Tako ka habitur së fundmi njekësit në Instagramin e saj ku është shfaqur me buzën e ënjtur. Por ajo ka treguar se kjo ndodhi pasi zgjodhi të ushqehej menjëherë pas trajtimit te dentisjta dhe nga mprija ka kafshuar pa ndjerë buzën.

“Kam kafshuar veten në mënyrë të pavetëdijshme. Nëse më shihni vërdallë mos bëni pyetje të pavenda se mund t’i nxjerr t ju nervat e kësaj kryevepre qëbëra”, ka shkuar ajo.

Kujtojmë se Egli ka marrë vëmendje së fundmi për ndarjen nga partneri i saj, Olsi Bylyku pas 3 vitesh lidhje publike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: