E rëndë në Londër/ Degradon sherri, therret ne thikë 22-vjeçari shqiptar(Foto)

Emiljano Hasanpapaj është 22 vjeçari nga Shqipëria që ka ndërruar jetë këtë javë në Londër. I riu është përfshirë në një sherr me thika të martën, më datë 11 Korrik 2023, dhe ka shkuar në një spital në Londrën Veriore i plagosur. Mediat britanike shkruajnë se pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, Emiljano Hasanpapaj ka ndërruar jetë.

Policia u thirr në orën 23:50 të së martës, për raportime se një grup njerëzish po ziheshin në Berkshire Gardens. Në të njëjtën kohë, Emiljano ishte nisur drejt spitalit….

Hetimet e autoriteteve vijojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes së rëndë.

Një 24-vjeçar u shoqërua si i dyshuar, por u lirua menjëherë, pasi ishte shoku i tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: