E rëndë/ Vret veten 16 vjeçari, gjendet i mbytur në depozitën e ujit…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme ku një i mitur ka gjetur vdekjen. Sipas njoftimit të Policisë mësohet se rreth orës 21:20 në Çekrezë, dyshohet se 16-vjeçari është vetëmbytur në një depozitë uji. Menjëherë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia ku po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. ndërkohë priten më tepër detaje në vijim.

Kamëz/Informacion paraprak

Më datë 15.07.2023, rreth orës 21:20, në Çekrezë, dyshohet se është vetëmbytur në një depozitë uji, një i mitur 16 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: