Kaloi kufirin e gjelbër me këmbë, Irakiani përfundon në spitalin e Korçës…

Më datë 17.07.2023, në fshatin Trestenik, Devoll, një shtetas irakian, duke kaluar kufirin e gjelbër në mënyrë të paligjshme, në zonën e Llabanicës, ka shfaqur një problem shëndetësor dhe është transportuar për mjekim në spitalin e Korçës,

i cili nuk ka probleme për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: