Zbulohet ku do e shohim Kiara Titon pas Kepit të VIP-ave…

Pas përfundimit të Big Brother VIP, Kiara Tito mori moderimin e “Kepi VIP-ave”, një program që me mbarimin e verës do i vijë fundi.

Por ku do e shohim Kiarën në sezonin e ri televiziv?

Thuhet se moderatoren do e shohim në drejtimin e “Big Brother Fan club”.

Kiara është në bisedime për të qenë moderatorja e “Big Brother Fan Club”, duke u kthyer kështu në ekran pas përfundimit të “Kepi i VIP”-ave.

Rikujmë se sezonin e kaluar Fan Club ishte në moderimin e Megi Pojanit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: