Shokuese/ Momenti kur automjeti ‘plas’ në tokë gruan në Tiranë…

Një numër i lartë aksidentesh kanë ndodhur së fundmi në vend, disa me pasoja fatale e me disa që kanë shpëtuar për mrekulli. Kështu ka ndodhur edhe në një prej rrugëve të Tiranës, ku një grua përpiqet të kalojë rrugën, në fakt jo tek vijat e bardha. Teksa përpiqej të kalonte një makinë e ka përplasur duke e hedhur në tokë, menjëherë ngjarja ka tërhequr vëmendjen e dëshmitarëve.

Për fat të mirë këmbësorja është jashtë rrezikut për jetën. Policia ka njoftuar së fundmi se do të gjobisë edhe të gjithë këmbësorët që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: