Këmbimi valutor 25 Korik/ Ja me sa blihen e shiten dollari dhe euro…

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 90.7 lekë dhe do të shitet me 91.7 lekë. Monedha evropiane euro do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.5 lekë,

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 115.7 lekë dhe do të shitet me 117.3 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: