E frymëzuar për një projekt të ri ,moderatorja e njohur zbulon detajet(Video)

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, është mjaft aktive profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me 1 milion ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria .Ditën e sotme, Arbana ka postuar në “Instagram” një video ku tregon se çfarë ka bërë gjatë kësaj vere. Ajo ka përmbledhur disa nga momentet më të bukura dhe krahas tyre ka treguar edhe një detaj tjetër, që i ka bërë shumë kuriozë fansat.

Moderatorja ka zbuluar se po punon për një projekt, për të cilin do të flasë shumë shpejt.

Arbana e ka lënë me kaq, duke mos treguar asnjë detaj tjetër.

“Kjo verë ka qenë për udhëtimet, miqtë dhe familjen? Ka qenë gjithashtu rreth gjetjes së frymëzimit për një projekt të ri që jam shumë e emocionuar ta ndaj së shpejti :)”, ka shkruar moderatorja e njohur krahas videos që menjëherë mori shumë pëlqime dhe komente.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: