Pogradec/ U rrëzua nga trampolina ,16 vjeçari në liqenin e Ohrit dërgohet me urgjencë në spital

Një 16-vjeçar është rrezuar aksidentalisht nga trampoline në Liqenin e Ohrit mbrëmjen e kësaj të enjteje. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1, Pogradec, ku 16-vjeçar u rrëzua teksa ishte duke luajtur.

Ai transportua në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: