Gazetari: “Mos u hapni by… me turmat që vërshuan këtë vit sepse u joshën nga sufllaqet 2 euro, krijoni standardet, lerini lloqet me vendi i parë në Europë e i dyti në Botë

Nga Mentor Kikia

Krijoni standardet, lerini lloqet me vendi i pare ne Europe e i dyti ne Bote! Diku jashte Shqiperise…. Dita e dyte pasi mberrin ne hotel dhe vjen nje mesazh: “Si po kaloni ne hotelin tone? Nese keni ndonje verejtje mund te na e thoni.
Zyra e Marredhenieve me Klientin”.

-Mire, i themi, cdo gje eshte shume mire. Por muzika shume e larte ne pishine. Mund te ulet?

-Faleminderit qe na sygjeruat. Do te rekomandojme menjehere uljen e nivelit te muzikes. Nese nuk ulet na njoftoni serish. Per cdo problem na kontaktoni.

Muzika u ul…..

Ky quhet STANDARD zoterinj, ju qe merreni me turizem. Pyeteni klientin dhe reflektoni per verejtjet e tij(vecanerisht per zhurmat). Mos u hapni by…. me turmat qe vershuan kete vit sepse jane joshur nga sufllaqet qe kushtojne vetem 2 Euro.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: