Zyrtarisht moderatore e ‘Për’puthen’/ Flet Megi Pojani: “Do të jetë sezon i zjarrtë…

Ndonëse emri i saj nuk ishte ndër ata që u lakuan për moderatore të këtij programi, Megi Pojani është zyrtarisht moderatorja e sezonit të ri të “Për’puthen”. E kontaktuar nga Top Channel, moderatorja dhe showgirl-i, konfirmoi se ky sezon nën drejtimin e saj do të jetë “zjarr”:

“Isha në mes të stërvitjes me forcat speciale dhe u fsheha pas një kaçubeje vetëm për t’ju thënë që lajmi është i vërtetë. I repeat-lajmi është i vërtetë, duhet të shkoj tani. Gotta go! Zbrazni karikatoret e puçjeveeee.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: