U kap duke kryer punime pa lejë në shtëpinë e tij, procedohet 45-vjeçari nga Pogradeci…

Specialistët për Hetimin e Krimeve referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin K. M., 45 vjeç, banues në Pogradec, pasi u kap duke kryer punime ndërtimi, pa leje,

në dy objekte në pronësi të tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: