Ndryshimet e ‘bujshme’ tek ‘Portokallia’, zbulohet kush do e zëvëndësoje Xhemi Shehun

Ky sezon i ri ka patur largime dhe thashetheme më shumë se çdo herë tjetër në Portokalli. Emra që largohen, e të tjerë që i bashkohen trupës së spektaklit të njohur të humorit kanë krijuar zhurmën e nevojshme për të kuriozuar publikun për të parë ndryshimet që po ndodhin me Portokalli.Sigurisht u përfol edhe nëse portokallia këtë sezon do të shfaqej në Top-channel apo jo.Dhe pas gjithë këtij strumbullari, u kuptua që ky spektakël do të vazhdojë rrugëtimin e vet aty ku e nisi.Moderatorja Xhemi Shehu dhe dy aktoret Renada Caci dhe Egla Ceno nuk do të jenë pjesë e trupës këtë sezon,ndërsa pak çaste më parë është mësuar edhe emri që do të zëvendësojë Xhemin.

Ndonëse pak ditë më parë qarkulluan zëra se edhe Salsano Rrapi do të largohet nga spektakli, së fundmi konfirmohet se aktori do të vijojë të jetë pjesë e Portokalli si mikpritësi i spektaklit njësoj si sezonet e kaluara.Përkrah Salsanos do të jetë Eneda Tarifa e cila rikthehet si moderatore e “Portokalli” pas rreth katër vitesh për të përsëritur eksperiencën e mëparshme si prezantuese e ketij programi.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.