Humbi 25 kilogramë, shihni si është transformuar këngëtarja Fifi (FOTO)

Së fundmi ajo ka qenë një nga emrat më të komentuar në faqet rozë dhe jo më kot. Fjala është për artisten shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, e cila befasoi me transformimin që bëri në pamje. Bukuroshja, e cila ndiqet nga mijëra fansa në Instagram, së fundmi publikoi dy fotografi tërheqëse. Fifi u shfaq e veshur me një fustan të zi të gjatë teksa rrëmbeu vëmendje të madhe me dekoltenë e hapur. 26 vjeçarja duket në formë të mrekullueshme dhe ndryshimi pozitiv i saj po komentohet në masë të madhe edhe nga fansat. Siç theksoi në një intervistë, Fifi ka humbur mbi 25 kilogramë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.