Alessia Marcuzzi infektohet me Covid-19

Prezantuesja e njohur italiane, Alessia Marcuzzi është prekur nga Covid-19.Alesia mbrëmjen e kaluar nuk ka qenë në studio për të drejtuar emisionin “Le Iene Show”, pasi rezultoi pozitive me COVID-19.Në një lidhje direkte gjatë emisionit, 48-vjeçarja ka treguar për gjendjen e saj dhe mënyrën si u infektua me koronavirus.

“Në mëngjes mësova që shoqja e vajzës sime ishte infektuar me koronavirus kështu unë dhe familja ime bëmë të gjithë tamponin e shpejtë. Të gjithë pjesëtarët e tjerë të familjes rezultuan negativ ndërsa unë jam pozitive. Por fatmirësisht nuk kam simptoma, jam shumë mirë”,-rrëfeu prezantuesja, e cila tashmë është në izolim.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.