E frikshme /Përmbyset kamioni i mbushur me karburant në Qafë Thanë, nafta derdhet në rrugë…

Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i frikshëm në Qafë Thanë. Kamioni i mbushur me karburant është përmbysur në rrethane ende të paqarta. Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale ndërsa në vendngjarje ka mbërritur policia dhe zjarrfikësit për të bërë pastrimin e rrugës nga nafta.