Jemi mësuar duke e parë bionde/ Ja si duket Rudina Magjistari e konvertuar në brune(Foto)

Rudina Magjistari është një nga moderatoret shqiptare me te dashura të ekranit. Prej vitesh, ajo është aktive në media dhe kjo ka bërë të jetë shumë e kërkuar nga publiku. Daljet e saj të përditshme në ekran, kanë bërë që Rudina të merret me kurimin e ‘look-ut’ në çdo detaj. Gjate emisionit te djeshme per Halloween-in Rudina ka vendosur një palë paruke dhe është kthyer si rrallëherë në brune. Rudina është munduar të tregohet “e frikshme”, por ëmbëlsia e saj e ka bërë të rrezatojë si gjithmonë.