Foltorja mbërrin në Pogradec/ Spaho njofton vendin dhe orën e takimit me Sali Berishën

Deputeti i PD Edmond Spaho ka njoftuar se në datë 9 nëntor, do zhvillohet në Pogradec ‘foltorja’ me ish-kryeministrin Sali Berisha. ‘Në pallatin e kulturës Pogradec do të mbahet foltorja e Z. Berisha me ju. Jeni të ftuar të merrni pjesë dhe të kontribuoni në të për të garantuar një PD më të madhe, më të hapur dhe më të bashkuar’, shkruan Spaho në Facebook.

Postimi i Edmond Spahos:


Te nderuar anetare, simpatizante te PD dhe qytetare te Bashkise Pogradec,

Diten e Marte, date 9.11.2021, ora 17.00, ne pallatin e kultures Pogradec do te mbahet foltorja e Z. Berisha me ju.

Jeni te ftuar te merrni pjese dhe te kontribuoni ne te per te garantuar nje PD me te madhe, me te hapur dhe me te bashkuar e cila te munde te heqe Ramen dhe patericat e tij nga pushteti.