Modelja e njohur shqiptare: “Për 1 milionë euro do luaja në një film me pullë të kuqe…

Modelja e njohur shqiptare Trejsi Sejdini, së fundmi ka dhënë një interviste për “Prive”. Ndër të tjera ajo është pyetur nëse do të luante në një film pornografik, nëse do t’i ofronin 1 milion euro. “Sigurisht që do të pranoja”, ka thënë Trejsi. E pyetur nëse është pro apo kundër martesave gay, Trejsi tha: “Jam pro martesave brenda të njëtës gjini”. Ndërsa pyetjes nëse është e virgjër apo jo, ajo nuk ka pranuar t’i përgjigjet, duke lënë të nënkuptohet se nuk është e nevojshme që t’i bëhet kjo pyetje, pasi përgjigjia dihet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: