Aksidenti i frikshëm, makina për pak sa nuk futet në lokal (Foto)

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën paraditen e kësaj diele, pas fakultetit Jurdik në Tiranë. Në pamje shihet që një nga mjetet është përmbysur në rrugë, ndërsa makina tjetër për pak sa nuk është futur në një kafene anash rrugës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: