Degradon sherri në Korçë/ 19-vjeçarja plagos 18-vjeçaren…

Një 19-vjeçare në Korçë është proceduar nga policia pasi ka dhunuar një 18-vjeçare. Mësohet se e reja është konfliktuar fizikisht me 18-vjeçaren me iniciale B.H, për motive të dobta. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen D. A., 19 vjeçe, banuese në fshatin Sovjan, Maliq, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, pasi në lagjen nr. 10, Korçë, ka goditur për motive të dobëta, shtetasen B. H., 18 vjeçe, banuese në Korçë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: