Nesër primaret, PD Korçë publikon kandidatët dhe orarin…

Partia Demokratike do të mbajë nesër primaret për zgjedhjen e kandidatëve që do të garojnë në zgjedhjet lokale më 14 maj 2023. PD Korçë njofton se procesi i votimit për tre kandidatët Entela Dvorani , Gjergji Gjata dhe Ledina Alolli ,do të jetë i hapur për demokratët Korçarë nga ora 8:00 deri në 18:00. Dega lokale në postimin e saj në “Facebook”, ka bërë publike dhe vend-votimet,

që janë si më poshtë:

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: