Humbi jetën tragjikisht në fluturimin e “Air Albania”, kjo është stjuardesa 24 -vjeçare(Foto)

Greta Dyrmishi nga Berati, është stjuardesa 24-vjeçare, e cila humbi jetën tragjikisht më datë 21 dhjetor në aeroportin Stansted të Londrës. E reja dyshohet se pësoi infarkt gjatë udhëtimit me linjën ‘AIR ALBANIA’ në itinerarin nga Tirana në Londër. Mësohet se 24-vjeçarja ra në tokë dhe më pas humbi jetën kur aeroplani kishte mbërritur në Aeroportin Stansted në Angli.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.