Gjendje e mjerueshme dhe aspak njerëzore”/ Prezantuesja e TCH “shpërthen” ndaj banorëve të BBVA: “Kope, shpellarë, injorantë që ulërasin dhe godasin

Situatat e krijuara së fundmi në Big Brother Vip Albani 2, kanë ndezur debate të shumta në rrjet, duke përfshirë edhe reagime nga personazhe të njohura të ekranit. Ndër ta ka qenë edhe moderatorja Fjoralba Ponari, e cila e ka quajtur reagimin e banorëve kundër Luiz Ejllit, një reagim i një kopeje shpellarësh që vetëm ulërasin.

“Komunikimi sikur janë në kohen e shpellave, rrahin gioksin, ulërasin, qëllojnë. Intelektin as po lodhem ta komentoj, se qe kur ja jep me sa ke në kokë në vend që të argumentosh, e ke humbur diskutimin”, shkruan mes të tjerash ajo.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.