“Nuk e shtyj dot më këtu”, Olta gati të dalë nga shtëpia e ”Big Brother Vip”

Loja e këtij edicioni të ”Big Brother Albania Vip 2” është e fortë, dinamike dhe shumë e komentuar nga mbarë populli. Olta, Armaldo dhe Amos po flisnin për kohën e kaluar brenda në shtëpi. Amos tha se ata kanë vetëm 25 ditë që kanë hyrë në shtëpi, ndërkohë që Olta u shpreh se i duket sikur ka tre muaj që është futur aty.

Kjo e fundit shtoi se këtë izolim mezi po e përballon me 25 ditë izolim. ”Nuk e shtyj dot më këtu”, tha Olta teksa po fliste me dy banorët në oborr.


Olta komentoi edhe vendimin e Big Brother për të ulur 2 mijë euro nga çmimi për çdo sharje, ofendim, dhunë verbale apo fizike brenda shtëpisë. Sipas saj, kjo është një masë e vogël dhe se kërkon diçka më konkrete. Po ashtu aktorja është më e komentuara negativisht, dhe në sondazhe është banorja që duhet të dalë nga ky format.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.