Sali Berisha:”Falenderoj Luiz e Big Brother për dollinë që ngriti për mua, ai shtoi fansat në kohë rekord!

Sali Berisha ka falenderuar Luiz Ejllin, pasi ka ngritur një dolli për të në Big Brother.“ Eshtë një demokrat i njohur në të gjitha qëndrimet e tij, me një energji të pashtershme, siç e dëshmon.

Një njeri, një mjeshtër në marrëdhëniet publike në fushën e tij të showbiz. Ka përdorur të gjithë talentin e pamohueshëm për të tërhequr fansa, mbështetës, simpatizantë me shpejtësi të jashtëzakonshme.Gjithmonë artistët janë kampionë në mediat sociale. E falenderoj shumë për dollinë”, tha Berisha.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.