“Yje, gati per burg brother VIP?!”, ç’po ndodh ne protesten e opozites

Opozita mban në 11 shkurt para Kryeministrisë protestën kombëtare për të kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama. Këtu janë disa nga momentet e veçanta dhe pankartat me mesazhet pikante të protestës,

foto të siguruara nga LSA.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: